Witaj zabłąkany wędrowcze! Zostań z nami na dłużej i Zarejestruj się na forum!

DevBlog 08/26: Aktualizacja 1.5.6

Najnowsze informacje od Twórców LDoE oraz naszego Forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kerlik
Administrator
Posty: 74
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:14

26 sie 2017, 21:57

Aktualizacja jest już dostępna oraz nowa część naszego Dev Bloga. Spotkajmy się w ostatni letni weekend z nowymi funkcjami i odnowionym minigunem :)
update156-1.jpg
Kontynuujemy balansowanie, przywracamy równowagę i szukamy idealnej roli dla każdego zombie, miejsca oraz broni itp. Ponownie dodaliśmy pewne zmiany w bunkrze Alfa. Od teraz macie możliwość skończenia bunkra w ciągu 3 dni zamiast 24 godzin. Więc jeśli nie mieliście wystarczająco dużo czasu to teraz Wasza kolej. Niektóre z Zombie zostały rozsiane po pomieszczeniach, tak więc w przejściach jest mniej przeciwników.
W ciągu tygodnia otrzymaliśmy wiadomości, o tym, że z każdą aktualizacją sprawiamy, że gra staje się trudniejsza. Nie możemy się z tym zgodzić, bunkier Alfa został uproszczony do maksimum.Nie tylko zmieniliśmy czas i liczbę wrogów, ale także dodaliśmy nowy hol, który jest dostępny dla każdego, kto wprowadza właściwe hasło. Każdy może się tam dostać niezależnie od tego, jak dobre ma urządzenie (na którym gracie). Ponadto będziecie mogli wejść na inne poziomy bunkra, ale zwróćcie uwagę na fakt, że niższe piętra są nadal dostępne tylko dla tych graczy, którzy spełniają wymagania techniczne. Ale nie denerwujcie się!
update156-2.jpg
Najcenniejsze nagrody zostały również przeniesione do holu,.Finalne skrzynie możesz znaleźć przy skoku ale aby je zdobyć potrzebujesz kuponów. Wypadają z przeciwników w bunkrze oraz skrzyń. Ogólnie rzecz ujmując, jeśli możesz wejść do bunkra to otrzymasz nagrody. Procedura jest dość prosta. Znajdź kupony, dotrzyj do terminala i wymień je na pudełka, które będą dostarczane na linii montażowej.Nadal pracujemy nad realistyczną stroną Last Day on Earth i zmieniamy Minigun'a. Od teraz przed strzałem będzie się kręcić oraz rozgrzewać. Zauważcie, podczas gdy Minigun jest zbyt ciepły, nie będziecie mogli strzelać. Stygnięcie nie jest zbyt długie ale teraz zadaje więcej obrażeń! Oto nasza rada: potrenujcie przed spotkaniem z zombie. Minigun zaczyna strzelać z opóźnieniem, więc lepiej dostosować się do nowej mechaniki strzelania. Wybierzcie swoją pozycję mądrze i nie zaczynajcie zwartej walki. Nie jest to tak proste, aby biegać z Minigunem.
update156-3.jpg
Przedstawimy szczegóły dotyczące przyszłych aktualizacji. Jakiś czas temu otrzymaliśmy sugestie, aby dodać możliwość pisania na pudełkach aby nie zapominać, co zostało włożone i gdzie. Podobał nam się ogólny pomysł, pomyśleliśmy o takim ulepszeniu ale podjęliśmy decyzję, że wizualne wyświetlanie jest bardziej odpowiednie. Dlatego dodamy funkcję przemalowania domowych skrzynek! Pomaluj je na różne kolory i nie tracić czasu na szukanie niezbędnego przedmiotu.

Czy jesteś gotowy na kolejną małą zapowiedź? :) Oto szkic wieży radiowej (Radio Tower). Jest to jeden z najwcześniejszych etapów rozwoju i nie możemy powiedzieć, kiedy zobaczycie go w grze.
update156-4.png
Ocaleni życzymy Wam, abyście spędzili ostatni weekend lata w najbardziej niesamowity sposób! Drodzy użytkownicy systemu iOS, aktualizacja będzie dostępna w App Store w ciągu 2-3 dni. Dziękujemy za wsparcie! Czytajcie o następnych aktualizacjach na naszym blogu.

źródło: https://www.facebook.com/notes/last-day ... 493607944/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość