Witaj zabłąkany wędrowcze! Zostań z nami na dłużej i Zarejestruj się na forum!

Informacja dla społeczności od Twórców LDoE cz. 4

Najnowsze informacje od Twórców LDoE oraz naszego Forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kerlik
Administrator
Posty: 74
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:14

27 sie 2017, 21:07

Witajcie ocaleni!
Mamy nadzieję, że każdy z Was ma wspaniały weekend. Dziś jest niedziela, i ten dzień dedykujemy naszej społeczności. Jak zwykle zaczynamy od małego przypomnienia - publikujcie swoje prace z hashtag'iem #LDoEart a my obiecujemy nie przegapić tego! Cieszymy się, że każdego tygodnia znajdujemy coraz to więcej niesamowitych rzeczy, które naprawdę uwielbiamy. Jaki jest najlepszy sposób na spędzenie wspaniałego niedzielnego poranka? Wierzymy, że Sunisa Pengkui doskonale prezentuje obraz tego jak spędzamy weekendy. Odpoczywając z naszymi ukochanymi zwierzakami i patrząc na Wasze streamy.
news-cz.4-1.jpg
YouTube to miejsce, gdzie możemy zawsze dołączyć do Last Day on Earth! W tym tygodniu odkryliśmy kilku nowych graczy i podzielimy się ich filmami z Wami! Jeśli zaczynasz to dołączcie do serii MOLT'a!Nadal macie problem z wykonaniem misji bunkra? MusiGaming pokaże Wam jak wykonać 1 piętro bunkra bez użycia broni!Gratulacje dla BoyaksGaming za znalezienie zbiornika paliwa!Starsnipe również skończył budowę swojego choppera. Pokazuje w swoim ostatnim filmie jak na nim jeździć.Aleksey Pastor pokazał sztukę! Nie będziemy zaskoczeni gdy zobaczymy ją na stronach fanowskich.
news-cz.4-2.jpg
Kiedy zobaczyliśmy ten obrazek pierwszy raz to nie potrafiliśmy przestać się śmiać :) Jedna z najzabawniejszych grafik jaką widzieliśmy! Pozdrowienia dla Wietnamskiej społeczności - chłopaki, jesteście aktywni!
news-cz.4-3.jpg
Kontynuujemy temat Lego. Lego VSS od Maksim Kizilov. Chcecie też taką broń?
news-cz.4-4.jpg
Lomka Explode była jedną z głównych gwiazd poprzedniej części, ale nie możemy przejść obojętnie obok jego nowej pracy. Dobrze pasuje na tapetę pulpitu. Sprawdziliśmy!
news-cz.4-5.jpg
Nie możemy się doczekać aby zobaczyć więcej prac w tym tygodniu! Najlepsze zaprezentujemy na naszym blogu! Obserwujcie nas ocaleni!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość