Witaj zabłąkany wędrowcze! Zostań z nami na dłużej i Zarejestruj się na forum!

Q&A z DevTeam cz.4

Najnowsze informacje od Twórców LDoE oraz naszego Forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kerlik
Administrator

30 sie 2017, 23:32

Witajcie ocaleni! Środa nadeszła, więc teraz czas na 4 część naszej serii "Zapytaj Developerów".

Chcielibyśmy przypomnieć, że zbieramy pytania i sugestie z różnych sieci społecznościowych typu Facebook, Twitter czy też Reddit. Tym razem wzięliśmy pytania z fanowskiego kanału Discord, z którego się cieszymy.
Dziękujemy za przyjacielskie nastawienie do nas. Piszcie komentarze, zaczynamy!

1. Przypadkowo odinstalowałem grę i była połączona z moim kontem Google, kiedy zainstalowałem ją ponownie i Google się połączył to nie mogłem odczytać zeszłego zapisu. Co powinienem zrobić?

Ad.1 Potrzebujesz skontaktować się z naszym supportem. Uważaj następnym razem!

2. Będziemy mogli kraść ciuchy z Zombie? To było by super. Również zastanawiam się czy muszę ukrywać rzeczy w sekretnych miejscach, w różnych lokalizacjach?

Ad.2 Masz na myśli ciuchy od Zombie? Jak te poszarpane szmaty?
Czasem dropimy części różne rzeczy, nie rozważaliśmy jednak dodawać tych rzeczy jako ciuchów ale dobrze, jest to możliwe ale nie wiem jakie miałyby znaczenie. Mogły by zrobić się brudne w minutę... lol

Jakie są powody ukrywania teraz przedmiotów? Masz na myśli od innych graczy? Cóż, tak.

3. Jaki jest związek pomiędzy trwałością broni a zbroi. Nie ma dobrej równowagi pomiędzy czasem zbierania zasobów do ubrania ciuchów, w przeciwieństwie do czasu degradacji. To samo z brońmi.

Ad.3 Kiedy zaczynasz jako ocalały, wszystko wygląda na trudne. Zabijanie Zombie, znalezienie części ciuchów, wynalezienie maszyny do szycia, wybranie włókna roślinnego i szycie ciuchów, które ochroni Cię trochę przed ugryzieniem. Brzmi skomplikowanie, tak. Ale każdego dnia, wrogowie stanowią mniejsze zagrożenie, łatwiej jest znaleźć tkaniny i inne zasoby aby w pełni się zaspokoić. Możesz stawać na przeciw silniejszych przeciwników i przynieść więcej łupów. Wytwarzanie staje się łatwiejsze i nikt nie rezygnuje z popularnej taktyki do odebrania innym ocalałym ich ekwipunku po urządzonej zasadzce. :-)

Znalazłeś ławę do naprawy przedmiotów na swojej liście blueprintów? Będziesz mógł ją stworzyć i dobrze użyć ale jeszcze trochę potrzebujesz poczekać.

CDN.

ODPOWIEDZ
  • Informacje