Nasze Forum jest w pełni dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Nie wszystkie grafiki są wyświetlane dla Gości.
Wejdź na nasz kanał głosowy Discord: Wejdź

Bunkier Alfa 1.6.7

Tematy poruszane w tym dziale dotyczą gry Last Day on Earth
ODPOWIEDZ
Kaczmar1
Nowicjusz

10 lis 2017, 20:22

Witam, chciałem zapytać co trzeba zrobić w bunkrze Alfa? Praktycznie opanowałem wszytkie 3 piętra i dalej nie wiem o co chodzi. Co z tym generatorem, trzeba go jakoś uruchomić? Jak dostać się do pomieszczeń na 1 piętrze do jednego potrzebna jest jakaś karta a drugie jest zablokowane? Jak dojść do Big one czy jak on się nazywa na 2 piętrze? I po co tyle zachodu żeby zdobyć maskę i wejść do pomiszczenia z gazem skoro są tam tyko szafki z badziewiem?

kubanczyk
Nowicjusz

28 lis 2017, 11:31

w bunkrze zdobywasz plany budowy przedmiotu który stawiasz u siebie w bazie. nie wiem do czego jest potrzebny jak na razie. generator też nie byłem wstanie uruchomić więc olałem. golnie do bunkru wchodzisz aby zbierać karty i otwierać skrzynie z taśmociągu. tam są dobre przedmioty. i chyba tylko dlatego też nie wiem jak dostać się do niektórych pomieszczeń. do dużego zombiaka to chyba nie wejścia ale nie wałczyłbym nim bez odpowiedniego sprzętu.

ODPOWIEDZ
  • Informacje