Witaj zabłąkany wędrowcze! Zostań z nami na dłużej i Zarejestruj się na forum!

Update 1.6.7 - Wrak Statku

Tematy poruszane w tym dziale dotyczą gry Last Day on Earth
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Spodarek
Testowy Moderator
Nick w grze: Spodarek
Serwer: 2

05 lis 2017, 13:40

Odpowiadając na temat: LINK

Zapowiada się ciekawie !

Awatar użytkownika
Kerlik
Administrator

05 lis 2017, 15:42

Masz już może jakieś screeny z tego Eventu @Spodarek? :-)

Awatar użytkownika
Spodarek
Testowy Moderator
Nick w grze: Spodarek
Serwer: 2

05 lis 2017, 16:33

Jeszcze nie mam aktualizacji- IOS

LuciferMorningstar
Nowicjusz

06 lis 2017, 10:32

Nie mam screenow ale byłem już na tej lokacji. Ogólnie są trzy skrzynie które otwierają się o wiele dluzej niż zwykle. Za każdym razem gdy próbujemy otworzyć skrzynie atakują nas zombie. Jedno uderzenie i otwieranie przerwane, także trzeba znaleźć odpowiedni patent na otwarcie (ja no wyciagalem je na koniec mapy i wracałem szybko do skrzyni). Do tego ratują nas wybuchowe beczki iskrzynia zawieszona na linie która spada jak pod nią przejdziemy. Loot bardzo dobry jak na poziom trudności,znalazłem skrzynkach mundur swaat i shootgana, karabin, kilka skór lisich i inne ciekawe przedmioty. POLECAM !

rykacz
Nowicjusz

08 lis 2017, 12:21

Ja wpierw wytłukuje wszystkie zombie co są na mapie bez użycia beczek i otwieram skrzynkę przy statku ustawiając się od strony statku. Potem korzystam z beczki.
Dzisiaj rano udało mi się otworzyć wszystkie 3, bo zombiaki przestały przychodzić. Chyba jest po prostu jakaś liczba fal do zabicia i chyba każda kolejna fala jest mniejsza - tak mi się wydaje :)

ODPOWIEDZ
  • Informacje