Nasze Forum jest w pełni dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Nie wszystkie grafiki są wyświetlane dla Gości.
Wejdź na nasz kanał głosowy Discord: Wejdź

Bunkier ALFA

Tematy poruszane w tym dziale dotyczą gry Last Day on Earth
ODPOWIEDZ
kubanczyk
Nowicjusz

28 lis 2017, 11:17

Otworzyłem ten temat ponieważ nie jeden gracz będzie miał problem aby przejść cały bunkier. Dlatego warto wejść i przeczytać moje spostrzeżenia.

Na początku aby wejść do bunkru potrzebujesz kart z kodem "A". Na tym poziomie czyli na powierzchni nić złe Cie nie spotka. Jest kilka szafek, które warto otworzyć i wykorzystać jako dodatkowy magazynek na przechowywanie itemów. WAŻNE możecie w nich trzymać przedmioty przez cały czas trwania gry, nie stracicie ich nawet gdy upłynie czas otwarcia bunkra.

Przygotowanie do walki
Zabierzcie ze sobą sporo broni palnej jaki i ręcznej, oczywiście też jedzonko, apteczki i jakiś stylowy ciuszek najlepiej w moro lub trwalszy ;)
Podczas ataków zombiaków wykorzystujcie bron ręczną na tych słabszych a bron palną tylko na zombi z energią 500 ewentualnie 300 ja akurat tych staram się bronią ręczną zabijać. Nie zbliżajcie się do zombiaka (500) wystarczy jedno uderzenie i jest trupem (przy lepszym pancerzu może was nie zabije, nie sprawdzałem).
Na szczęście jak zginiecie i wrócicie w to miejsce możecie zebrać sprzęt
(starajcie się nie ginąć w miejscu gdzie on stoi wtedy możecie mieć problem z zebraniem swojego sprzętu).
Warto zabijać tych dużych zombiaków (500) ponieważ zostawiają czerwone karty, potrzebne do otworzenia skrzyni z ciekawymi przedmiotami. W tej skrzynce jest maska gazowa która wykorzystacie na poziomie 3 aby przejść przez trujący gaz do szafek.
(uważajcie maska szybko się z używa ale wystarczy na otwarcie obu szafek w tym miejscu)

ok to na razie wszystko. pytajcie w postach jeśli będę znał odpowiedz odpowiem i pomogę.

kubanczyk
Nowicjusz

28 lis 2017, 11:20

mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy.
jak zniszczyć działka (karabiny maszynowe), które są rozstawione w bunkrze, albo za pomocą jakiej broni je zniszczyć?

drugie pytanie
na 3 poziomie zdobyłem plany budowy jakiegoś przedmiotu co to jest i na cholerę mi to ? ;]

ODPOWIEDZ
  • Informacje